Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Хід ремонтних робіт на дорогах Харківщини

Хід ремонтних робіт на дорогах Харківщини

4 серпня під час селекторної наради під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка, було обговорено хід ремонтних робіт на дорогах Харківщини.

Заступник голови ХОДА зазначив, що питання ремонту дорожнього комплексу знаходяться під контролем керівника області Юлії Світличної. Інформація про ремонтні роботи надходить до ХОДА щодня. Щотижня дорожники, за дорученням очільника області, звітують про проведені роботи перед ЗМІ.

В цьому році дорожники Харківщини продовжують розпочате в 2016 році повномасштабне відновлення мережі доріг загального користування Харківської області яка є найбільшою в Україні.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, дорожники працюють на низці напрямків.

«Так, у цьому році за рахунок коштів з держбюджету і фінансами від перевиконання плану митних платежів виконуються роботи на Луганському, Сумському та Донецькому напрямках, окружній дорозі навколо Харкова, мосту через річку Сіверський Донець в Ізюмі. Також проводиться повний комплекс робіт з відновлення шляхопроводу через залізницю біля села Губарівка Богодухівського району. Проводяться ремонтні роботи в Зміївському, Первомайському, Золочівському та інших районах області», - повідомив Євген Зражевець.

Крім робіт з капітального та поточного середнього ремонту в області ведуться роботи з експлуатаційного утримання в т.ч з ліквідації ямковості. У зв’язку з цим мобілізовані усі наявні ресурси нашого облавтодору. За період січень-серпень 2017 року ліквідовано понад 280 тис.м2 ямковості. Також роботи проводяться за рахунок місцевих бюджетів на умовах співфінансування.

При виконанні усіх видів дорожніх робіт приділяється особлива увага якості. З метою контролю за ходом проведення капітального та поточного середнього ремонтів, Служба автодоріг залучає спеціалістів ДержДорНДІ та ХНАДУ, вхідний контроль матеріалів спільно з представниками Служби автодоріг проводять представники східного представництва «Дорцентр». Аналогічні заходи проводяться при виконання ямкового ремонту.

«Керівництво ХОДА звертається до сільських, селищних і міських рад, щоб у цьому році також зосередилися на ремонтах місцевих доріг. Це питання безпеки наших дітей, адже цими дорогами курсують шкільні автобуси. Всього в цьому році райони області внесли близько 27 млн ​​грн на умовах співфінансування. Найбільш активними в цьому питанні є Харківський і Балаклійський райони - понад 5 млн, а також Первомайський, Коломацький, Печенізький», - повідомив Євгеній Шахненко.

Крім того, під час селекторної наради було обговорено питання проведення габаритного контролю великовантажного транспорту на дорогах області.

 

 

Прес-служба САД у Харківській області