Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт шляхопроводу на автодорозі Р-46 Харків-Охтирка км 75+661, біля с. Губарівка триває

Капітальний ремонт шляхопроводу на автодорозі Р-46 Харків-Охтирка км 75+661, біля с. Губарівка триває

Міст на трасі Харків - Охтирка готовий майже на 70%, - розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

«Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична поставила нам першочергові завдання на цей рік, серед яких – капітальний ремонт шляхопроводу в Губарівці. Минулого року ми здійснили всі проектні та геодезичні роботи, спланували всі завдання, цього року провели тендер, був визначений переможець. Роботи розпочали у травні. Крім відновлення самого шляхопроводу, виконають роботи на під’їздах до нього з обох боків.». - зазначив начальник САД Євген Зражевець

Новий шляхопровід розширено до 9,5 метрів (ширина старого складала 6,8 метра), його довжина буде 55,3 метра (довжина старого - 43 метри). Окрім того, за словами начальника Служби, завдяки системі ProZorro під час будівництва вдалося зекономити близько 9 млн грн. Зараз кошторисна вартість проекту складає 31,5 млн грн. На об’єкті у дві зміни працюють 30 спеціалістів та 7 одиниць техніки.

«Якість відмінна. Цей міст простоїть 100 років», - запевнив начальник будівельної ділянки Роман Зінченко.

Міст на трасі Харків – Охтирка не функціонував 10 років – у 2007-му його демонтували через аварійний стан. Через це водії мусили їхати зайві 15 км в об’їзд - через Полкову Микитівку.

«Цей шляхопровід необхідний. Об’їзні дороги місцевого значення вантажівки розбивають, адже вони не були розраховані на такі навантаження», - говорить голова Богодухівської РДА Володимир Шаров. За його інформацією, окрім шляхопроводу, також до ладу приводять і дороги, що поблизу.

Станом на 18 жовтня, закінчені роботи з облаштування будівельного майданчика, перенесення комунікацій, розбирання конусів та берегових опор, демонтажу конструкцій старого шляхопроводу
Виконані роботи з влаштування буронабивних паль. Влаштовано ростверки, стояки опор, ригелі, підферменники. Проводяться роботи з влаштування шафових стінок та відсипання конусів. Ведуться роботи з монтажу балок прогонових будов та їх омонолічування.

 

Прес- служба САД у Харківській області