Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Р-78 Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка

Інформація щодо проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Р-78 Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка

Планами Служби автомобільних доріг на 2018 рік передбачено проведення робіт з відновлення найбільш зруйнованих ділянок автомобільної дороги Р-78 Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка, загальною протяжністю 12,5 км, в тому числі в межах Харківського, Зміївського, Балаклійського, Ізюмського районів.

З 11 травня 2018 року підрядним підприємством виконуються роботи з поточного середнього ремонту, всього влаштовано 6,1 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші, в тому числі в межах Харківського району - 3,6 км. Ремонтні роботи виконуються за рахунок обігових коштів підрядного підприємства. Передбачені кошти державного бюджету будуть спрямовані після затвердження фінансового плану Укравтодору Міністерством фінансів України.

Із запланованих робіт, в межах Харківського району роботи виконані на загальну вартість 11,8 млн.грн, а саме:
-    в межах с.Темнівка: влаштовано 2,0 км з запланованих 2,0 км;
-    в межах с.Васищеве: влаштовано 1,6 км з запланованих 3,8 км;
-    в межах с Безлюдівка: виконані підготовчі роботи для влаштування асфальтобетонного покриття, всього планується влаштувати 2,0 км.

На сьогоднішній день, у зв’язку з заготівлею матеріалів, підрядним підприємством ремонті роботи призупинені та будуть поновлені після 18 червня 2018 року.

Крім того, філіями Харківського облавтодору на автомобільній дорозі Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка виконуються роботи з ліквідації аварійної ямковості. З початку року в межах Харківського району ліквідовано понад 2 тис.м2 ямковості, на загальну суму 1,3 млн.грн.

 

Прес-служба САД у Харківській області.