Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду та погодні умови на автомобільних дорогах загального користування Харківської області 12 березня

Інформація про стан проїзду та погодні умови на автомобільних дорогах загального користування Харківської області 12 березня

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду дорогами області на 900 годину ранку 12 березня 2018 року.

11 березня  спостерігався невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах була місцями ожеледиця. Температура  повітря по області становила: вдень -1°С  до +4°С, вночі -2°С -7°С морозу.

В період з 11 по 12 березня на дорогах області працювало більше 90 одиниць спецтехніки та 130 робітників дорожнього господарства. Для обробки доріг  протиожеледними матеріалами було використано 223 м3 піщано-сольової суміші. Також, упродовж вихідних та святкових днів працювали ротори, які ліквідовували снігові перемети та поширювали проїзну частину.

Вдень 12 березня по області істотних опадів не спостерігатиметься, температура повітря становитиме: -2°С +3°С.Вітер південно – східний, 7 - 12м/с. На дорогах місцями ожеледиця.

Продовжуються роботи з водовідведення та ліквідації зимової слизькості.

Увага, у зв’язку з переходом температури через "0°С", на дорогах області місцями може утворюватися полій, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Просимо водіїв бути уважними за кермом та дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00


 
Прес-служба САД у Харківській області.