Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Харківщини працюють у цілодобовому режимі

Дорожники Харківщини працюють у цілодобовому режимі

На дорогах працює 312 одиниць спецтехніки ДП «Харківськіий облавтодор» і ще майже 100 - залученої.«За останнє десятиліття ми вперше переживаємо такий циклон - другу добу, на тлі дуже низьких температур, вітер - до 25 м/с,. Основну увагу приділяємо державним дорогам. В результаті складних погодних умов ускладнення в русі спостерігаються на дорозі Чугуїв - Мілове (на ділянці по Куп'янському району, не доїжджаючи 5 км до кордону з Луганською областю, там створюються снігові замети, які досягають 2-3 метрів в зрізі). Ми туди перекинули 8 одиниць важкої техніки, ця техніка працює цілодобово в 2 зміни.  - зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Також ускладнення, за інформацією Євгена Зражевця, є на дорогах Мерефа-Лозова-Павлоград і Харків-Красноград-Перещепине, де на окремих ділянках утворилися перемети. Важка техніка ГСЧС на базі танків працює на двох найбільш проблемних ділянках у Куп'янську та Люботині.

«Стихія буде панувати до обіду, потім затихне, добу будемо готуватися до нової стихії, яку очікуємо в суботу», - попередив начальник Служби.