Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » Аварійний ямковий ремонт, як наслідок коливання температури між плюсовими та мінусовими показниками

Аварійний ямковий ремонт, як наслідок коливання температури між плюсовими та мінусовими показниками

Узимку дорожнє покриття найбільше страждає від впливу погоди. Лише за останній тиждень мороз змінювався плюсовою температурою кілька разів. Нерідко спостерігається і значна різниця між температурою повітря удень та вночі. При таких різких перепадах знижується жорсткість дорожнього покриття і виникає ямковість.

У зв’язку з цим, на замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Харківський облавтодор» за сприятливих погодних умовах проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Харківській області. А саме, з початку 2018 року було ліквідовано 2657 м2 ямковості на автомобільних дорогах державного значення.

01 лютого 2018 року на автомобільних дорогах Київ-Харків-Довжанський (Полтавський та Донецький напрямки), Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» виконувались роботи з ліквідації аварійної ямковості литим та холодним асфальтобетоном. Ліквідовано 142 м2 ямковості. Роботи з ямкового ремонту продовжуються й сьогодні.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

 

Прес-служба САД у Харківській області