Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 9 жовтня 2018 року пройшла спільна нарада по відпрацюванню взаємодії у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Харківської області в осінньо-зимовий період 2018/2019 років

9 жовтня 2018 року пройшла спільна нарада по відпрацюванню взаємодії у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Харківської області в осінньо-зимовий період 2018/2019 років

Пройшла спільна нарада по відпрацюванню взаємодії між Службою автомобільних доріг у Харківській області, ДП «Харківський облавтодор», ДП «Дороги Харківщини», Управлінням патрульної поліції в Харківській області, Головним управлінням ДСНС в Харківській області у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Харківської області в осінньо-зимовий період 2018/2019 років

Серед присутніх були:

- Президія:
Пляка Сергій Михайлович  - перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області;
Турченко Ігор Вікторович - директор ДП «Дороги Харківщини»;
Мачула Віталій Ігоревич - директор ДП «Харківський облавтодор»;
Торяник Анатолій Олексійович    - заступник начальника ГУ з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Харківській області;
Огризько Олександр Григорович - начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Харківській області.

- Від Служби:
Богатир М.І. - заступник з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області
Ковака С.В. - начальник відділу ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд, та безпеки руху.

- Від ДП «Харківський облавтодор»: Чуб А.О., Лялюк І.М.
- Від Управління патрульної поліції у м.Харкові: Лисіков О.В., Марющенко С.А.
- Представники філій ДП «Харківський облавтодор».

На порядку денному обговорено результати проведення спільного навчання, яке було проведено 9 жовтня 2018р на базі «Пятихатське ДЕП» ДП «Харківській облавтодор» на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський. Обговорено стосовно зафіксованих зауважень, пропозицій та відпрацювання методів їх вирішення у взаємодії з відповідними органами Управління патрульної поліції в Харківській області та Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Розглянуто такі питання:
I. Мета щорічної спільної наради
Слухали: Першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області -  Пляка С.М.
II. Стан готовності ДП «Харківський облавтодор» до експлуатації в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр.
Слухали:  Директора ДП «Харківський облавтодор» - Мачулу В.І.
ІІI. Організація роботи Служби автомобільних доріг у Харківській області в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр.
Слухали: Заступника начальника Служби автомобільних доріг з експлуатації - Богатиря М.І.
IV. Бачення умов узгодженої взаємодії під час осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр.
Слухали: Начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Харківській області – Огризько О. Г.    
V. Попередження можливих складнощів виникаючих при роботі під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр.
Слухали: Старшого інспектора з особливих доручень відділу організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг Управління патрульної поліції в Харківській області - Лисікова О.В.
VI. Організація взаємодії під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр з боку Головного управління ДСНС України у Харківській області
Слухали: Заступника начальника ГУ з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Харківській області – Торяника А.О.

За підсумками наради, постановили:
1.    Затвердити порядок взаємодії підрозділів Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП «Харківський облавтодор», Управління патрульної поліції у м. Харків, Головного управління ДСНС в Харківській області у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Харківської області.
2.    Розробити порядок інформування при виникненні ДТП на автомобільних дорогах загального користування Харківської області між підрозділами поліції та філіями ДП «Харківський облавтодор».
3.    Начальникам філій ДП «Харківський облавтодор» передати до районних відділів поліції та ДСНС оновлені списки інженерно-технічних працівників,  які будуть задіяні в зимовому утриманні.
4.    Забезпечити передачу графіків чергування відповідальних осіб між Службою автомобільних доріг у Харківській області, ДП «Харківський облавтодор», Управлінням патрульної поліції у м. Харків.

 

Прес-служба САД у Харківській області