Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 8 червня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

8 червня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

08 червня, дорожники області відзвітували про роботи, які були проведені протягом останнього тижня на дорогах Харківської області.

Про темпи ремонтних робіт розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець. За його інформацією, 8 червня на дорозі Харків – Охтирка розпочато укладання верхнього шару асфальтобетону за м. Богодухів. Вже відновлено 5,9 км основи дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг», відфрезеровано 29,4 км наявного покриття, укладено 15,5 км вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші, ведуться роботи з улаштування виїзних/заїзних карманів.

«Ми більш комплексно підходимо до організації цих робіт, більше уваги звертаємо саме на другорядні роботи. Тому що цей проект є надзвичайно складним. Майже вся дорога проходить через населені пункти. І це є найбільш серйозним ускладненням для нас. Зокрема, елементи водовідведення, на жаль, там не продумані. Є інші моменти, які створюють дискомфорт у пересуванні не тільки для користувачів, але й для нас. Тому зараз ми вносимо деякі зміни до тих проектних рішень, які є. Нам допомагають сільські голови, громадськість. Таким чином ми виходимо з ускладнень, з якими стикнулись при реалізації цього проекту».

«Продовжуємо й надалі формувати основу, вирівнюючий шар на інших ділянках, і дорога потроху починає виглядати як європейська. Продовжуємо нарощувати темпи», - зазначив начальник Служби. 

Тривають роботи на дорозі Чугуїв – Мілове. Зокрема, відремонтована ділянка дороги – в’їзд до міста Куп’янськ. На ділянці від автодороги Київ – Харків - Довжанський до с. Коробочкине виконуються роботи з розпушування існуючого покриття перед відновленням основи за технологією «холодний ресайклінг», виконано 13,2 км. Також відфрезеровано 1,2 км існуючого покриття, влаштовано 1,3 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші в м. Куп’янськ, 1,9 км верхнього шару з ЩМА в м. Куп’янськ.  Роботи продовжуються.

«В’їзд до міста Куп’янськ  - це гора, через  яку проходить дорога. Оскільки по цій дорозі курсує велика кількість великовантажних автомобілів, то дорожнє покриття завжди було деформовано. На сьогоднішній день там зроблена серйозна основа, вирівнюючий шар і одразу, не чекаючи, ми облаштували верхній шар асфальтобетону. Саме через те, що рельєф не дозволяє нам експлуатувати дорогу в одному шарі. Там зараз залишилось нанести розмітку, поставити знаки», - розповів Євген Зражевець.

Продовжуються роботи з поточного ремонту на таких автомобільних дорогах:

Київ-Харків-Довжанський - (від повороту на м. Куп’янськ в бік м.Ізюм) проведено фрезерування 13 км існуючого покриття, влаштовано 13 км вирівнюючого шару з асфальтобетону. Виконуються роботи з укріплення узбіч, укріплено 4,6 км.  

Харків-Вовчанськ - відфрезеровано 5,7 км існуючого покриття. Влаштовано 1 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші на ділянці від кордону Харківського/Вовчанського районів в бік м.Вовчанськ.

Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка - виконані роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші на ділянці від с.Лиман в бік м.Зміїв, в межах с.Темнівка, в межах с.Васищеве. Всього влаштовано 6,1 км.

Мерефа-Лозова-Павлоград - (поблизу с.Панютине) - відфрезеровано 3,9 км існуючого покриття, влаштовано 130 п.м. вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші.

Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ - відфрезеровано 1,7 км. Ведуться роботи з укріплення основи дорожнього покриття.

 

Прес- служба САД у Харківській області