Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 3 серпня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

3 серпня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Під час брифінгу 3 серпня, дорожники області відзвітували про хід ремонтних робіт на дорогах Харківської області.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, дуже активно ведуться роботи на автомобільних дорогах Харківської області.

За тиждень почнуться роботи з облаштування верхнього шару покриття на дорозі Харків-Охтирка. Зараз дорожники також укріплюють узбіччя. «Дорога Харків-Охтирка – головний пріоритет у нашій роботі на цей рік. Його визначила голова ХОДА Юлія Світлична. Перші 16 км ми зробили в 2016 році, ще 18 км  - у 2017-му. Цього року ми повністю завершимо ремонт цієї дороги, загальна протяжність якої - 81,7 км. Траса буде відремонтована у двох шарах асфальтобетону, буде виконано весь комплекс робіт, які передбачені проектом. Фактично, це перша дорога, яка буде зроблена в області в повному обсязі. Це буде найзручніша та найкомфортніша дорога в області», - розповів Євген Зражевець.

Він також нагадав, що дорога Харків-Охтирка - найбільш інтенсивна в регіоні. Нею курсує 20 тисяч автомобілів на добу, а в пікові години – ще більше. Окрім того, траса є найбільш складною, адже більша її частина проходить населеними пунктами.

На дорозі Харків-Охтирка вже відновлено 14,6 км основи дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг», відфрезеровано 41,6 км наявного покриття, укладено 37,8 км вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші та 26,4 км - верхнього шару з щебенево-мастильного асфальтобетону, стабілізовано 9,1 км ґрунтів, влаштовано 14 виїзних/заїзних карманів, встановлено 2595 п.м дорожнього борта, укріплено 10,3 км узбіччя.

Продовжуються роботи на дорозі Чугуїв - Мілове. Дорожники облаштовують покриття перед м. Куп’янськом. За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевць, була невелика затримка на ділянці дороги біля с. Коробочкиного. «Міст, який знаходиться на в’їзді у населений пункт Коробочкине, був в аварійному стані. Завдяки оперативному рішенню голови ХОДА Юлії Світличної, ми разом з підрозділами ДСНС та іншими службами оперативно провели усі наради і зараз активними темпами відновлюємо міст, - сказав Євген Зражевець. - Найближчим часом 10-кілометрова ділянка буде у твердому покритті. Це найбільш проблемна частина дороги - від так званого «куп’янського повороту» до самого міста Куп’янськ. Потім наші роботи будуть зосереджені за містом Куп’янськ. Буде відновлено рух на 5-кілометровій ділянці. Сьогодні ми працюємо над завершенням проектних робіт та експертизою».

Також, за словами Євгена Зражевця, в рамках ремонтних робіт на автомобільній дорозі «Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта» облаштована дорога по м. Мерефі. Дорожники беруться до нанесення дорожньої розмітки.  

«Підвищена увага - до дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка. Підрядник буде укладати верхні шари асфальтобетону. Ця дорога надзвичайно перевантажена і надзвичайно інтенсивна. Перш за все, почнемо з ділянок по населених пунктах Безлюдівка, Васищеве, Тернівка», - зазначив начальник Служби.

На дорозі Харків - Вовчанськ залишилося облаштувати асфальтобетоном 1 км 200 м на в’їзді у населений пункт. На тих ділянках, які вже були зроблені, найближчим часом буде нанесена дорожня розмітка.

На дорозі Київ - Харків - Довжанський завершується укладання вирівнюючого шару. Вже взялися до нанесення дорожньої розмітки.

 

Прес- служба САД у Харківській області