Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 31 серпня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

31 серпня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення  та спорудах регіону, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка у ході брифінгу 31 серпня.

За його словами, роботи на дорогах державного значення вийшли на завершальні етапи.

Повністю завершено заплановані роботи на дорозі Старий Мерчик-Мурафа-Краснокутськ.  Тут влаштовано нове покриття на ділянці 1,7 км.

На 90% виконані роботи на дорозі Харків-Вовчанськ, де влаштовано 6,1 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші на ділянках від кордону Харківського та Вовчанського районів у бік міста Вовчанськ, у межах сіл Шестакове, Зарічне та селища Старий Салтів. Також тут влаштоване асфальтобетонне покриття на шести автобусних зупинках та укріплено 11 км узбіччя. 

Ремонтні роботи на дорозі Харків-Зміїв-Балаклія-Горохуватка виконано на 83%.  Вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші влаштовано на ділянці від селища Лиман у бік міста Зміїв, у межах населених пунктів Темнівка, Васищеве, Безлюдівка, Чистоводівка, Андріївка. Всього влаштовано 13,5 км.

Також протягом тижня тривали роботи на автодорозі Київ-Харків-Довжанський. На сьогодні від повороту на Куп’янськ у бік Ізюму проведено фрезерування 46 км наявного покриття, влаштовано 34,5 км вирівнюючого шару з асфальтобетону, укріплено 18,6 км узбіччя.  Від Ізюму в бік Донецької області влаштовано 10,3 км вирівнюючого шару з асфальтобетону, 5 км верхнього шару з ЩМА.

На трасі Харків-Охтирка на даний момент відновлено основу дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг» на протяжності 16,5 км, виконане фрезерування наявного покриття (41,6 км), влаштовано вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші  (45,8 км), верхній шар - з ЩМА (68,1км). Проведено стабілізацію ґрунтів, виконуються роботи з влаштування виїзних/заїзних карманів (38 од.), встановлення дорожнього борта (6500 м.п.), укріплення узбіччя (29,1 км). 

Крім того, дорожники вийшли на завершальний етап робіт на мосту через річку Куп’єваха на дорозі Харків-Охтирка. Ремонт завершено на одній половині мосту. Проведені роботи з демонтажу перильного та бар'єрного огороджень, демонтажу мостового полотна. Влаштовано монолітну залізобетонну плиту, гідроізоляцію, нижній шар з асфальтобетонної суміші. Встановлено перильне та бар’єрне огородження. Розпочаті роботи на другій половині мосту: виконано демонтаж мостового полотна, проведено армування та бетонування накладної монолітної плити. Проводяться роботи з посилення опорних частин мосту, ремонту прогонових будов. Виконання становить 87,9%.

Триває ремонт шляхопроводу на автодорозі Чугуїв-Мілове поблизу села Кислівка. Роботи завершені на одній половині мосту. Проведені роботи з демонтажу перильного та бар’єрного огороджень, асфальтобетонного покриття. Влаштовано монолітну залізобетонну плиту, гідроізоляцію, асфальтобетон. Виконується ремонт прогонових будов та опорних частин.

 

Прес- служба САД у Харківській області