Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 27 вересня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

27 вересня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення  та спорудах регіону, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка у ході брифінгу 27 вересня.

За його інформацією, роботи на дорогах державного значення підходять до завершального етапу. Цього року було заплановано відновити 210 км доріг.

«З 14 об’єктів поточного середнього ремонту повністю закінчені роботи на 5 об’єктах. На інших роботи виконані на 78% - 95%», - сказав Сергій Пляка. 

Він також зазначив, що повністю відновлено міст через річку Куп’єваха у Богодухівському районі. На завершальному етапі - роботи на шляхопроводі через залізницю біля села Кислівка Куп’янського району. На 50% виконані роботи на споруді в селі Коробочкине Чугуївського району. 

«Завершені всі основні роботи на дорозі Харків - Охтирка. Це 81,7 км. На завершальному етапі - роботи з нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, автопавільйонів», - розповів Сергій Пляка.

На дорозі Київ - Харків - Довжанський (напрямок на Ізюм) залишилося влаштувати 1,5 км вирівнювального шару. За 3 – 4 дні за сприятливих погодних умов у районі села Закомельське роботи будуть завершені. Лишається невелика ділянка в районі села Кам’янка Ізюмського району. 

«На дорозі Чугуїв - Мілове повністю відновлено покриття на ділянці від траси Київ - Харків - Довжанський до м. Куп’янську, включаючи 1,2 км цим населеним пунктом. Зараз проводяться роботи на аварійній ділянці за Куп’янськом. Це 103 - 108 км. Проводяться роботи зі стабілізації ґрунтів. Об’єкт не здається цього року, він перехідний, проводяться планові роботи. Проблем на цьому напрямку не маємо», - зазначив перший заступник начальника Служби.

У нижніх шарах завершено ремонт 14,3 км по дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград. Верхні шари дороги облаштовують у Первомайському районі. З початку жовтня розпочнуться додаткові роботи в Краснопавлівці Лозівського району. 

Повністю завершені заплановані на цей рік обсяги робіт на дорогах: Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка, Старий Мерчик - Краснокутськ, Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка  (у Кегичівському та Нововодолазькому районах).

Підготовчі роботи виконані на дорозі Дергачі - Козача Лопань. Дорожники планують найближчим часом взятися до проведення основних ремонтних робіт.

Прес- служба САД у Харківській області