Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 26 липня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

26 липня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення  та спорудах регіону, 26 липня розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Серед головних об’єктів - дорога Харків-Охтирка.
За його інформацією, два шари дорожнього покриття вже вклали на ділянці довжиною близько 30 км – від міста Богодухів до кордону з Сумською областю.
«Плануємо з понеділка розпочати нанесення розмітки на цій ділянці. Там залишаються тільки роботи по узбіччю та встановлення дорожніх знаків», - відзначив Сергій Пляка.
Зараз на Сумській трасі залишилась лише одна ділянка довжиною в 7 км, де ще не влаштували нижній шар асфальту – між Максимівкою та Вільшанами. Зараз роботи там уже розпочалися.
«Коли ми дійдемо до Вільшан, у нас уже вся дорога в нижніх шарах буде готова. Паралельно візьмемося до влаштування верхніх шарів на всій дорозі до Богодухова. Від Богодухова вже є в двох шарах виконані роботи», - сказав перший заступник начальника САД.
Він також повідомив, що 25 липня на дорозі провели комісійне обстеження разом з представниками підрядних організацій. За його результатами плани виконання робіт скоригували, підряднику поставлено завдання пришвидшити темпи робіт.
З моменту початку ремонту на дорозі проведені наступні роботи:
- на 14,6 км відновили основу покриття за технологією «холодний ресайклінг»;
- на 41,2 км відфрезерували покриття;
- на 32,7 км влаштували вирівнювальний шар з асфальтобетонної суміші;
- на 26,4 км влаштували верхній шар з щебенево-мастичного асфальтобетону;
- на 9,1 км провели роботи зі стабілізації ґрунтів;
- встановили 1880 погонних метрів дорожнього борта;
- укріпили 9,3 км узбіччя.
Також зараз триває облаштування 14 виїзних/заїзних карманів.

Сергій Пляка відзначив, що роботи на дорогах Харківщини тривали на цьому тижні, не дивлячись на складні погодні умови. Іноді, виходячи з прогнозів погоди, дорожникам доводилося розпочинати роботи о 3-й ночі – щоб встигнути до денного дощу.

«Перерви через дощ дали нам час на обслуговування техніки. Ми провели технічний огляд та місцями - ремонт асфальтобетонних заводів», - відзначив Сергій Пляка.

За останній тиждень обсяг проведених робіт збільшився з 43% до 50% від плану.

Так, роботи тривали на дорозі Київ - Харків - Довжанський (ділянка від Чугуєва до кордону з Донецькою областю).
«Показник виконання робіт - 55%. Іде укладання асфальтобетонної суміші – доходимо до станції Закомельська. Уже розпочали нанесення розмітки на відремонтованих ділянках», - повідомив перший заступник начальника Служби.

Також роботи йдуть на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград та на повну розгорнулися в місті Мерефа.
«У місті підрядною організацією розгорнуті досить масштабні роботи. Вони розпочалися 15 липня, а загальне виконання на сьогодні вже становить близько 40%», - навів дані Сергій Пляка.

На наступному тижні роботи по всіх напрямках триватимуть. Також розпочнуться ремонти ще на декількох об’єктах. Серед них - дорога Шевченкове - Балаклія - Первомайськ - Кегичівка в Балаклійському районі.
«У понеділок має вийти підрядник на цей напрямок. Також будемо докладати зусиль, щоб закінчити роботи на дорозі Зачепилівка - Кегичівка - Старовірівка в Кегичівському районі, а в серпні - завершити її повністю, включаючи ділянку в Нововодолазькому районі», - повідомив Сергій Пляка.

Він відзначив, що вже на фінішну пряму вийшла тендерна процедура щодо ремонту дороги Дергачі - Козача Лопань. Після її завершення тут також розпочнуть роботи.

Також він зазначив, що продовжуються ремонти на трьох мостах в області.
«У районі села Кислівка Куп’янського району – на дорозі Чугуїв - Мілове – вже забетонували нижній шар по одній смузі мосту, зараз проходить армування, на наступному тижні вже будемо бетонувати. Аналогічні роботи проводяться на дорозі Харків - Охтирка біля села Куп’єваха. На наступний тиждень також плануємо перекрити асфальтобетоном одну смугу руху. Повномасштабно розгорнуті демонтажні роботи в районі села Коробочкине на містку через струмок у Чугуївському районі».

Прес- служба САД у Харківській області