Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 25 травня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

25 травня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

25 травня, дорожники області відзвітували про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області.

На прес-конференції, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевць повідомив, що під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету була узгоджена постанова Кабінету міністрів України щодо диверсифікації об’єктів поточного ремонту.

«За безпосередньою участю голови ХОДА Юлії Світличної, ця постанова була підготовлена в надзвичайно стислі терміни. На сьогодні ми отримали 17 об’єктів поточного ремонту. Це надзвичайно інтенсивні артерії, якими щодня проходить до 20 тисяч авто. Переважно це ті дороги, які сьогодні є найбільш зруйнованими. Перш за все, це дорога Мерефа - Лозова - Павлоград, напрямок на Вовчанськ, на Красний Кут і ще ціла низка об’єктів, на яких за всю історію незалежної України жодного разу не було капітального поточного ремонту. Після того, як ми узгодили постанову, вже наступного дня на 7 об’єктах поточного ремонту кипіла робота», - розповів начальник Служби.

Серед пріоритетних об’єктів, начальник Служби назвав напрямок на Лозову, де проводиться повний комплекс робіт з поточного ремонту і зосереджена максимальна кількість працівників.

«Ми плануємо за місяць привести дорогу до ладу. До кінця сезону буде відремонтовано на цій дорозі 16 км вщент зруйнованих ділянок, - зазначив Євген Зражевець. - По декількох об’єктах проводяться аукціони, по деяких - завершуються проектні роботи. Зокрема, надзвичайно складний проект по дорозі Чугуїв- Мілове (5 км). Найближчим часом буде проведено аукціон, визначено переможця, і у кінці червня ми розпочнемо роботи».

Зазначимо, що особлива увага приділяється якості дорожніх робіт. За цим слідкує САД, облавтодор, ДНТЦ «Дор'якість», громадські організації. «Харківська область знаходиться попереду в організації усіх робіт. Зрозуміло, що ми нарощуємо темпи з урахуванням того, скільки потрібно зробити напрямків і який об’єм», – відмітив Євген Зражевець.

 

Прес- служба САД у Харківській області