Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 21 вересня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

21 вересня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення  та спорудах регіону, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка у ході брифінгу 21 вересня.

За його словами, окрім глобальних робіт, що розгорнулися на дорозі Харків – Охтирка, в області завершили роботи на дорозі до Куп'янська.

«На дорозі Чугуїв – Мілове до Куп’янська покриття влаштовано в повному обсязі – це близько 70 км (від повороту на Куп'янськ з дороги Київ – Харків – Довжанський та по самому місту Куп'янськ). Роботи виконані повністю. Зараз на цій дорозі планово виконуються роботи щодо забезпечення проїзду на ділянці 103 – 106-й кілометр (біля кордону з Луганською областю). Там проводимо роботи зі стабілізації ґрунтів, посилення основи. Плануємо до завершення будівельного сезону найбільш вразливу 3-кілометрову ділянку відремонтувати та дати до зими нормальний проїзд», - розповів Сергій Пляка.

Роботи тривають і на трасі Київ - Харків – Довжанський. Тут із запланованого дорожникам залишилося облаштувати 4,7 км нового покриття в районі села Закомельське.

«Паралельно йдуть підготовчі роботи по посиленню основи в районі Кам’янки Ізюмського району. Це в бік Донецької області. Додаткові роботи, які ми також встигаємо завершити цього року», - повідомив перший заступник начальника САД у Харківській області.

На вихідних заплановані на цей рік обсяги ремонтних робот завершують виконувати на дорозі Харків - Зміїв – Балаклія – Горохуватка. Також цього року привели до ладу понад 14 км дороги Мерефа – Лозова – Павлоград (роботи проводили ділянками). Повністю завершено заплановані роботи на дорогах Старий Мерчик – Краснокутськ, Старовірівка – Кегичівка, в місті Мерефа.

«Ще в роботі в нас напрямок у Балаклійському районі на дорозі Шевченково – Балаклія – Первомайський – Кегичівка. Також проведені підготовчі роботи на напрямку Дергачі – Козача Лопань. На цей рік там незначний обсяг ремонту – 2,8 км. Зараз відфрезероване покриття. Підрядник готовий приступити до роботи», - сказав Сергій Пляка.

Також у області відновлюють 3 штучні споруди: завершено роботи на мосту через ріку Куп’єваха на дорозі Харків – Охтирка, на 70 % готовий шляхопровід біля села Кислівка в Куп’янському районі та на 80% - місток у селі Коробочкине Чугуївського району.

 

 

Прес- служба САД у Харківській області