Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 1 червня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

1 червня, начальник Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

1 червня, дорожники області відзвітували про роботи, які були проведені протягом останнього тижня на дорогах Харківської області.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, на даний момент головним напрямком загальнодержавного значення для дорожників є дорога Харків - Охтирка. "Щоденно на ній працюють близько 100 робітників та 50 одиниць техніки. Зараз ми виходимо на повний комплекс робіт: не тільки ремонтуємо саму дорогу, а й облаштовуємо узбіччя, автобусні майданчики, тощо"

На дорозі Чугуїв-Мілове ремонтні роботи ведуться в районі села Коробочкине, формують основу під асфальтобетон.

Київ-Харків-Довжанський: від повороту на м. Куп’янськ в бік м. Ізюм ведуться роботи з фрезерування існуючого покриття, влаштовано 13 км вирівнюючого шару з асфальтобетону.

Євген Зражевець повідомив, що на цьому тижні розпочаті роботи за напрямком Харків-Краснокутськ: зараз дорожники формують основу покриття, готуються  до укладання асфальтобетону.

Активно ведуться роботи на дорозі Харків - Вовчанськ: завершено ремонт першої ділянки протяжністю 1,3 км. На другій ділянці поблизу села Шестакове зараз працює фреза, йде підготовка до укладання асфальтобетону. У Старому Салтові дорожники також готуються до асфальтування дороги.

«Щодо експлуатації, то щоденно в області працюють 40-45 бригад», - зазначив начальник Служби.

Прес- служба САД у Харківській області