Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 17 січня 2019 року було проведено спільну нараду Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП "Дороги Харківщини" та ДП "Харківський облавтодор" по обслуговуванню доріг у зимовий період

17 січня 2019 року було проведено спільну нараду Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП "Дороги Харківщини" та ДП "Харківський облавтодор" по обслуговуванню доріг у зимовий період

Пройшла спільна нарада Служби автомобільних доріг у Харківській області, ДП "Дороги Харківщини" та ДП "Харківський облавтодор" по обслуговуванню доріг у зимовий період та підготовка асфальтобетонних заводів та бригад до виконання робіт з ямкового ремонту.

Серед присутніх на нараді в президії були:
Зражевець Євген Маркович - начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області.
Турченко Ігор Вікторович - директор ДП "Дороги Харківщини".
Мачула Віталій Ігорович - директор ДП "Харківський облавтодор".
В залі присутні:
Лялюк Ігор Миколайович - головний інженер ДП "Харківський облавтодор".
Лялюк Микола Григорович - начальник відділу охорони праці та безпеки руху.
Начальники філій ДП "Харківський облавтодор".
 
На порядку денному було розглянуто такі питання:
I. Інформація про хід виконання виробничих планів на 2019 рік по зимовому утриманню доріг та підготовка до ліквідації ямковості на дорогах державного значення. Про підвищення кваліфікації працівників кожного підприємства. Щодо альтернативних шляхів розвитку філій ДП "Харківський облавтодор".
Слухали: начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області -  Зражевця Є.М.
II. Інформація про хід виконання виробничих планів на автомобільних дорогах місцевого значення 2019 року. Роботи по експлуатаційному утриманню та поточному ремонту на дорогах місцевого значення.
Слухали:  директора ДП «Дороги Харківщини» - Турченка І.В.
ІII. Інформація про особливості роботи ДП "Харківський облавтодор" у зимовий період. Виконання планів доведених Службою автомобільних доріг у Харківській області та ДП "Дороги Харківщини".
Слухали: директора ДП «Харківський облавтодор» - Мачулу В.І.
IV. Інформація про підготовку асфальтобетонних заводів та бригад до виконання робіт по експлуатаційному утриманню та поточному ремонту автомобільних доріг загального користування.
Слухали: головного інженера ДП "Харківський облавтодор" - Лялюка І. М.
V. Інформація про безпеку руху на мережі доріг та на власному транспорту, а також про введення нового стандарту з безпеки дорожнього руху.
Слухали: начальника відділу охорони праці та безпеки руху - Лялюка М. Г.

За підсумками наради, ухвалили:
До 20.02.2019 року провести підготовку асфальтобетонних заводів.
Сформувати та підготувати по одній бригаді з ямкового ремонту на державній мережі та однієї бригада на дорогах місцевого значення.
Забезпечити бригади знаками, дорожнім інвентарем та приладами, що пройшли державну перевірку.

 

Прес-служба САД у Харківській області