Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 17 січня 2018 року відбулась нарада з метою забезпечення взаємоузгоджених дій дорожніх підприємств та підрозділів Національної поліції України в період екстримальних погодних умов зимового та літнього сезонів

17 січня 2018 року відбулась нарада з метою забезпечення взаємоузгоджених дій дорожніх підприємств та підрозділів Національної поліції України в період екстримальних погодних умов зимового та літнього сезонів

З метою забезпечення взаємоузгоджених дій дорожніх підприємств та підрозділів Національної поліції України з питань сталого функіонування автомобільних доріг загального користування державного значення в період екстримальних погодних умов зимового та літнього сезонів 17 січня 2018 року о 1200 у залах для проведення селекторних нарад ГУНП у регіонах відбулась нарада з таких питань:

1. Взаємоузгоджені дії дорожніх підприємств та підрозділів Національної поліції з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у зимовий період та на час введення обмежень режимів руху великовагових транспортних засобів у літній період.

2. Забезпечення участі посадових осіб дорожніх організацій в обстеженні скоєння дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах державного значення з метою виявлення та фіксації незадовільних дорожніх умов, які могли стати супутньою чи безпосередньою причиною їх скоєння.

3. Та інші.

У зазначеній нараді взяли участь: від Служби автомобільних доріг у Харківській області - заступник начальника Служби автомобільних доріг з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Богатир М. І.; від ДП "Харківський облавтодор" - заступник директора з ремонтів та утримання автомобільних доріг Мачула В. І.

 

Прес- служба САД у Харківській області