Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 15 червня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

15 червня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

15 червня, дорожники області відзвітували про роботи, які були проведені протягом останнього тижня на дорогах Харківської області.

Про хід робіт на дорогах державного значення 15 червня розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

«За рахунок коштів державного бюджету роботи по поточному та середньому ремонту виконуються на дорозі Київ – Харків - Довжанський. Від повороту на Куп’янськ у бік Ізюма проведено фрезерування 13 км існуючого покриття, влаштовано 13 км вирівнюючого шару з асфальтобетону. Також виконуються роботи з укріплення узбіч, укріплено 14,4 км». – зазначив Сергій Пляка.

«За рахунок коштів державного бюджету ведуться роботи на дорозі Чугуїв – Мілове. Відфрезеровано вже покриття від автодороги Київ-Харків- Довжанський до сіл Коробочкине та Леб’яже. Фрезерується покриття від кордону Шевченківського та Куп’янського районів до села Грушівка. Також у межах міста Куп’янськ влаштовано 1,7 км нового покриття. Це стосується поточного ремонту.  Також цього року капітально відремонтують 5-кілометрову ділянку за Куп’янськом. Триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Наступного тижня оголошуємо тендер», - розповів Сергій Пляка. 

Повний комплекс робіт проводиться на дорозі Харків-Охтирка. Уже відновили 6 км основи дороги, влаштували 17 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші, відфрезерували 29,4 км існуючого покриття, влаштували 1,4 верхнього шару з щебнево-мастичного асфальтобетону, виконуються роботи з влаштування виїзних/заїзних карманів.
«Об’єкт під контролем. Там щоденно працює багато бригад, задіяна велика кількість техніки. Також працюють співробітники служби контролю за якістю робіт», - зазначив перший заступник.

У повному обсязі розгорнуті роботи на дорозі Харків – Вовчанськ. «Пройшли першу ділянку в Шестаково, зараз перейшли в Старий Салтів. Усього ми влаштували вже близько 4,2 км нового покриття. Ті обсяги робіт, які ми запланували виконати, виходячи з фінансування (державний бюджет + надходження від митних коштів), завершимо до середини серпня».

Він також повідомив, що вже відфрезеровано 3,9 км існуючого покриття на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград (поблизу села Панютине), влаштовано 460 погонних метрів вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші. 

«Що стосується дороги Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ, маємо відпрацювати 5 ділянок протяжністю близько 2 кілометрів. Підготовлена основа покриття,  влаштовані додаткові шари основи. За декілька днів закінчуємо підготовку й у понеділок приступимо до укладання асфальтобетонної суміші», - розповів Сергій Пляка.

За рахунок коштів державного бюджету передбачається виконання робіт у Балаклійському районі на дорозі  Шевченково – Балаклія – Первомайськ, у районі с. Байрак. Вже підписана угода з підприємством, яке виграло тендер.  Роботи почнуться найближчим часом. 

Також розпочинаються роботи на дорозі  Зачепилівка - Андріївка в межах Кегичівки.

Плануються роботи й щодо ремонту штучних споруд. До ладу вже почали приводити міст у с. Куп’єваха (Харків - Охтирка). Буде відремонтовано шляхопровід поблизу с. Кислівка на дорозі Чугуїв - Мілове.

Прес- служба САД у Харківській області