Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 11 липня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

11 липня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення 11 липня розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Серед головних об’єктів - дорога Харків-Охтирка.

«Там дорожники працюють по всіх видах робіт - укладання верхніх та нижніх шарів, стабілізація основи, влаштування виїзних та заїзних карманів, встановлення дорожнього борта тощо. Влаштовано майже 27 км вирівнювального шару асфальтобетону, 19,4 км верхнього шару з ЩМА. До кордону з Сумською областю повністю виконані роботи зі стабілізації ґрунтів. Загальне виконання робіт наразі становить понад 43%», - повідомив Сергій Пляка.

Найближчім часом бригади облаштовуватимуть нижні шари асфальтобетону в межах міста Богодухів.

Також, одна з основних трас - дорога Київ-Харків-Довжанський. Тут дорожники, як і раніше, працюють у двох напрямках: від кордону з Донецькою областю укладають верхні шари асфальтобетону, а від повороту на Куп’янськ - виконують влаштування нижніх шарів. Виконання робіт на даний момент становить понад 42%.

На дорозі Харків-Горохуватка виконані роботи з влаштування вирівнювального шару асфальтобетону на ділянці від села Лиман у бік Змієва в межах сіл Темнівка та Васищеве. Всього влаштовано 8 км з 13 запланованих.

«Зараз ми заходимо на ділянку в Безлюдівці, яку закінчимо до кінця наступного тижня. Після цього перейдемо до ділянок у межах Зміївського району», - уточнив Сергій Пляка.

Також він зазначив, що бригади розпочали ремонтні роботи на двох штучних спорудах на автошляхах, які входять до переліку об’єктів ремонтування у цьому році.

Це міст через річку Куп’єваха на автодорозі Харків-Охтирка, де наразі виконуються роботи з демонтажу, а також шляхопровід на трасі Чугуїв-Мілове поблизу села Кислівка, де також демонтують перильне та бар’єрне огородження та асфальтобетонне покриття.

 

Прес- служба САД у Харківській області