Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 07 вересня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

07 вересня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення  та спорудах регіону, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка у ході брифінгу 7 вересня.

За його словами, ремонт дороги від Чугуєва до Куп'янська – на завершальній стадії

На дорозі Чугуїв - Мілове залишилося укласти асфальтобетон на 2 км.

«Матимемо ділянку близько 70 км з повністю відновленим покриттям, яке ми зробили за останні три роки, - сказав Сергій Пляка. – Далі ми переходимо до відновлення покриття вже за містом Куп’янськ - ділянка від села Кислівка до кордону з Луганською областю. Крім цього, на дорозі повним ходом проводиться відновлення шляхопроводу в районі села Кислівка. На сьогодні половина мосту повністю відремонтована - з накладанням нової залізобетонної плити. Влаштовано шар гідроізоляції, шар нового асфальтобетону. Зараз проводяться роботи на опорах і щодо проїзду лівою частиною мосту».

Розповідаючи про ремонт дороги Київ - Харків - Довжанський у напрямку Ізюму, Сергій Пляка відзначив, що роботи по самому Ізюму, перед містом та за ним були виконані ще минулого року.

«Роботи з асфальтування ведуться в районі Закомельської. За планом залишилося зробити близько 7 км», - повідомив Сергій Пляка.

Стосовно дороги Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка, на 13 км дороги (по Харківському, Зміївському, Балаклійському та Ізюмському районах) укладено нижні шари асфальтобетону, починаються роботи з укладання верхніх, зокрема, в Безлюдівці, перед Васищевим, у самому селищі та в селі Темнівка.

«Також тривають роботи в напрямку Лозової. Дорога зруйнована, проїзд ускладнено. Роботи проводяться в межах виділеного фінансування. Виконано близько 60% запланованих робіт по цьому напрямку. Зараз проводяться роботи в районі залізничної станції «Спасів Скит» (Зміївський район). Паралельно ведуться роботи з укладання другого шару асфальтобетону на території Первомайського району», - розповів Сергій Пляка.

З початку наступного тижня планується продовжити роботи в Лозівському районі в межах села Краснопавлівка.  

За словами першого заступника начальника Служби, на дорогах державного значення виконуються роботи з безпечного проїзду: наноситься розмітка, пішохідні переходи, планово замінюються знаки, ремонтується бар’єрне огородження.

 

 

Прес- служба САД у Харківській області