Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Прес-центр » новини » 05 жовтня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

05 жовтня, перший заступник начальника Служби відзвітував про роботи, які були проведені на дорогах Харківської області

Про хід робіт на дорогах державного значення  та спорудах регіону, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка у ході брифінгу 5 жовтня.

Так, за його інформацією, окрім зданої на минулому тижні дороги Харків – Охтирка, заплановані роботи вже виконані на шляхах Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка та Старий Мерчик – Краснокутськ. Завершуються роботи за напрямком на Ізюм.

«У роботі залишилась одна ділянка – в Кам’янці. Там буде влаштування водовідвідних споруд, а потім – верхнього шару асфальтобетону», - відзначив Сергій Пляка.

Близько 1,2 км залишилося відремонтувати на дорозі Харків – Вовчанськ. Незначний обсяг – у селі Соколове на дорозі Мерефа – Зміїв.

«На дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград закінчуються роботи з влаштування верхніх шарів асфальтобетону в Первомайському районі. За рахунок додаткового фінансування від митного експерименту ми ще продовжимо роботи в Краснопавлівці. Зараз завозиться матеріал для посилення основи, роботи розпочнуться на наступному тижні, погода поки що це дозволяє», - сказав перший заступник начальника Служби.

До понеділка дорожники розраховують завершити ремонт у Балаклійському районі на дорозі Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка.

Також ще тривають роботи з укладання асфальтобетонних шарів на шляхопроводах на дорозі Чугуїв – Мілове та в селі Коробочкине Чугуївського району.

«Загалом вже виконано понад 90% від загального плану на цей рік. Ще працюємо над додатковим фінансуванням – як з державного бюджету, так і очікується перевиконання від митного збору», - повідомив перший заступник начальника Служби.

 

Прес- служба САД у Харківській області