Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Громадськості » громадська рада » При Службі автомобільних доріг відбулось позачергове засідання Громадської Ради

При Службі автомобільних доріг відбулось позачергове засідання Громадської Ради

ПРОТОКОЛ   № 03   

 Позачергового засідання Громадської Ради

 при Службі автомобільних доріг у Харківській області

     від 15.12.2016 року

Місце проведення - Служба автомобільних доріг у Харківській області

м. Харків, вул. Ахсарова 2,  2 поверх, кімната № 204

 

Присутні:

 • Баранцева В.В.- секретар Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, провідний економіст планово-фінансового відділу Служби;
 • Сосіпатров А.М.- член Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області
 • Макеєва А.Г.– член Громадської ради при Службіавтомобільних доріг у Харківській області;

Запрошені представники Служби:

 • Пляка С.М. - перший заступник начальника Служби;
 • Ледяйкін Ю.О.– заступник начальника Служби з фінансово - економічних питань;
 • Зборовська О.А. - начальник тендерно - договірного відділу Служби;
 • Ковака С.В. – начальник відділу з експлуатаційного утримання доріг Cлужби;
 • Жмирова Л.А. - заступник начальника адміністративно - господарського відділу Служби.
 • Кухар Р.М.- заступник начальника тендерно - договірного відділу Служби.

  1. Інформація першого заступника начальника Служби   Пляки С.М. про складання планів робіт Служби на 2017 рік та необхідність проведення тендерних процедур.

                          Інформацію прийнято до відома.

2. Інформація начальника тендерно - договірного відділу Служби Зборовської О.А. про процедуру  відкритих торгів № UA-2016-11-16-001164-b на закупівлю робіт по капітальному ремонту  шляхопроводу на автомобільній дорозі Харків-Охтирка, км 75+661 через залізничну колію ділянки "Куп'єваха - Губарівка",  Харківська області.

Рішенням тендерного  комітету затвердженого протоколом № 3 від 14.12.2016р. було відхилено тендерну пропозицію ТОВ „Інвестиційна будівельна компанія Трансмост”,  так як переможцем не надано  документів визначених ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, яке було  оприлюднено               08 грудня 2016р. та надісланий   на електрону і поштову адреси  переможця лист № 7342/02 від 08.12.2016р. 

Протокол на веб-порталі Уповноваженого органуо 15 год. 24 хв. 14.12.2016р. На час оприлюднення протоколу на електронному торгівельному майданчику були завантажені тільки документи „Інвестиційна будівельна компанія Трансмост” датовані 01.12.2016р., які були надані до проведення аукціону.

15 грудня 2016 року на веб-порталі Уповноваженого органуз'явилися документи що підтверджують відсутність підстав, передбачених ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» „Інвестиційна будівельна компанія Трансмост” датовані 13.12.2016 року.

При звернені з цією проблемою до електронного торгівельного майданчику, служба підтримкивзяла до уваги та найближчим часом пообіцяланадати роз’яснення.

Рішенням зборів Громадської ради було вирішено:

На підставі вищевикладеного в ситуації неможливості документального підтвердження відсутності документів  ТОВ „Інвестиційна будівельна компанія Трансмост” пропонуємо  скасувати рішення комітету затвердженого протоколом № 3 від 14.12.2016р., щодо відхилення пропозиції переможця та  направити листи на електронний торгівельний майданчик, на веб-портал Уповноваженого органу  щодо надання роз'яснень ситуації що склалася з завантаженням документів 15 грудня 2016р. датованим 13 грудня 2016р. учасника ТОВ „Інвестиційна будівельна компанія Трансмост”  з наданням технічної  можливості доступу до документів учасника-переможця для завантаження рішення комітету.

 • Проголосували  "Так" – 3 чол.
 • "Ні" – 0 чол.

3. Інформація заступника начальника Служби з фінансово – економічних питань  Ледяйкіна Ю.О.  щодо відповіді  Міністерства інфраструктури України на запит Гомадської ради  при Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Громадською радою, на попередньому засіданні, яке відбулося 21.09.2016 року,було прийнято рішення про звернення до Прем'єр – міністра України Гройсмана В.Б., щодо ходу прийняття невідкладних заходів для створення Державного дорожнього фонду України .

На цей запит одержана відповідь(вих. № 5459 /3/5.4- 10 - 836/05 від 15.11.2016) , суть її у наступному:

"Верховною Радою Українисхвалено у першому читанні проекти законів України "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі"(реєстр № 4014а від 15.07.2016) та "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі"(реєстр 3 4015а від 15.07.2016).

Згаданими законопроектами передбачається створити для цільового фінансування дорожнього господарства Державний дорожній фонд у складі спеціального фонду Державного бюджету України."

Інформацію прийнято до відома.

4. Поточні питання.

Членами Громадської ради було запропоновано провести розширене підсумкове засідання Громадської ради з представниками та фахівцями Служби 21 грудня 2016 року о 10.00 год.

 • Проголосували  "Так" – 3 чол.
 • "Ні" – 0 чол.

Секретар громадської  ради    

В.В. Баранцева