Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Громадськості » громадська рада » Підсумкові збори Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області від 16.04.2018 року

Підсумкові збори Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області від 16.04.2018 року

 

ПРОТОКОЛ   № 01

зборів Громадської ради

при Службі автомобільних доріг у Харківській області

від 16.04.2018 року

Місце проведення - Служба автомобільних доріг у Харківській області

м. Харків, вул. Ахсарова 2,  2 поверх, кімната № 204

 

Присутні:

  • Волощук М.Д. - голова Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області;

  • Баранцева В.В. - секретар Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області, провідний економіст планово-фінансового відділу Служби;

  • Сосіпатров А.М. - член Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Харківській області;

  • Жданюк В.К. - член Громадської ради при Службі  автомобільних доріг у Харківській області;

  • Макеєва А.Г. - член Громадської ради при Службі  автомобільних доріг у Харківській області;

  • Ледяйкін Ю.О. - член Громадської ради при Службі  автомобільних доріг у Харківській області, заступник начальника Служби з фінансово - економічних питань.

 

  1. Інформація голови Громадської ради Волощука М.Д.

 

Відкрив збори та привітав присутніх голова Громадської ради Волощук М.Д., він наголосив про те що, згідно "Положення про Громадську раду при Службі  автомобільних доріг у Харківській області" закінчився строк  повноважень складу діючої Громадської ради (2016-2017 роки).

Громадська рада  була сформована 16 квітня 2016 року. Строк її повноважень - 2 роки.

Вона була утворена для забезпечення участі громадян у вирішенні питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування Харківської області, здійснення громадського контролю за діяльністю Служби автомобільних доріг у Харківській області.

У своїй діяльності Громадська рада керувалася Конституцією України та законами України, актами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно - правовими актами, а також Положенням та Регламентом Громадської ради.

Після закінчення строку повноважень діючої Громадської ради новий її склад формується відповідно до порядку, встановленого чинними нормативно - правовими актами та "Положенням про Громадську раду при Службі  автомобільних доріг у Харківській області".

Інформація про закінчення строку  повноважень складу діючої Громадської ради (2016-2017 роки) буде розміщена на сайті Служби та відповідно до "Положення про Громадську раду при Службі  автомобільних доріг у Харківській області" буде обраний новий склад Громадської ради терміном на 2 роки.

 

Інформацію прийнято до відома.

Голова Громадської ради                              Волощук М.Д.

Секретар Громадської ради                          Баранцева В.В.