Служба автомобільних доріг
у Харківській області

» Діяльність » протидія корупції » Повідом про корупцію

Повідом про корупцію

Служба автомобільних доріг у Харківській області забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про порушення вимог антикорупційного законодавства.

В повідомленні про корупцію (інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції») обов’язково слід зазначити: з ким пов’язана подія (орган державної влади, державна організація, установа тощо), дата події, ПІБ працівника, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, його посада та назва структурного підрозділу, суть проблеми, а також підкріпити відповідні докази.

Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

 

Повідомити про корупційне правопорушення:

адреса електронної пошти для здійснення повідомлень: kh_sad@ukravtodor.gov.ua

або за тел. (057) 336-83-28

Телефон працює:

понеділок – четвер з 7-45 до 16.30, п’ятниця – з 7-45 до 15.30

Перерва з 12.00 до 12.45.

Субота, неділя – вихідні дні.

Відповідальна особа

Уповноважений  з питань  запобігання та виявлення корупції І.О. Татаркін.